Adana Parça Eşya Taşıma 

Taşımacılık dünyanın en zor, en çetrefilli işleri arasındadır. Ülkemizin her yerinde de bu alanda hizmet verilir. Çukurova bölgesinin gözbebeği kentlerinden olan Adana parça eşya taşıma noktasında öne çıkan kentler arasındadır. Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip olan ilerinden birisi olan kentte taşımacılık işi kesintisiz olarak her dem devam eder. Firmamız da uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimi ile farklı beklentilere yanıt ev

Evden Eve Parça Eşya Nakliyat Hizmet Kapsamız

Üstte verilen bu temel bilgilerden sonra hizmet kapsamımız hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgilere yer verilebilir. Firmamız hem Adana içinde tüm mahallelerine semtlerine hizmet verir ikem hem de Adana evden eve şehirlerarası nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Bu noktada tam anlamı ile hizmette sınır tanımadan kesintisiz olarak hizmet verdiğinin altını çizmek gerekir. Burada eşyanın türüne, miktarına bakılmaksızın evden evde nakliyat hizmeti yapılır.

adana parça eşya taşıma

Çalışma Şeklimiz Hakkında Genel Bilgi

Adana parça eşya  taşıma noktasında kentin mevcut gerçekliğini, çok farklı kesimlerin beklentileri de göz önüne alınarak mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışılır. Sizlerden böyle bir istem geldiği zaman hemen paldır küldür işe başlanmaz. Öncelikle sizinle belirlenen gün ve saatte adresinize gelerek bir ön fizibilite çalışması yapılır. Burada eşyanın miktarına bakılır. Kaç gün kaç adam çalışacağı saptanır. Bundan sonra size yapılacak olan işle ilgili fiyatı da içeren bir sözleşme sunulur.

Mutabık kalındıktan sonra belirlenen gün ve saatte nakliyat işlemi gerçekleştirilir.  Firmamız Adana evden eve asansörlü nakliyat hizmetini hem Adana içinde hem de şehirler arası olan taşımacılık alanlarında yapar. Bunun yanında kayıp, çalıntı hasar gibi durumlara karşı taşımacılık boyunda eşya sigortası ile eşyalarınız sigortalanır.  En yeni araçlarla ve alanında profesyonel kadrolarımız ile taşımacılık işlemi güvenle, sorunsuz sıkıntısız gerçekleştirilir.

Parça Nakliyat Fiyatları

Son olarak da en çok merak edilen sorulardan bir tanesi olan Parça nakliyat fiyatları fiyatlarımız hakkında bilgi vermek gerekir ise şu bilgileri vermemiz mümkündür. Firmamız bu alanda inceleme yaptığınızda sizin de göreceğiniz gibi üstün hizmet kalitesi de göz önüne alındığında rakamlarımız son derece uygundur.

Adana evden eve nakliyat ücretleri birkaç farklı parametreye bağlı olarak değişir. Bunların en başında hangi katlar arası taşımacılık yapılacağı gelir. Örneğin giriş katından giriş katına yapılan taşımacılık fiyatları ile en üst kattan, en alt kata yapılan taşımacılık fiyatları aynı değildir. Bunun yanında toplam eşya miktarı ve Adana içi olması ya da şehirlerarası nakliyat hizmeti verilmesine göre rakamlarımız değişiklik arz eder.

Ödeme noktasında baştan peşin ödeme, baştan bir kısmını ödedikten sonra kalanını iş bitiminde ödeme, hesaba havale, kredi kartı ile ödeme gibi değişik ödeme seçenekleri müşterilerimize sunulur. Müşterilerimiz bunlar içinde kendilerine en uygun olanı seçerek ödeme yapabilir.