Beyaz Eşya Montajı | Adana Akdeniz Nakliyat } }

Adana Akdeniz Nakliyat

Beyaz Eşya Monta

Tüm beyaz eşyalar tarafımızca montaj yapılır. Çamaşır,bulaşık,fırın ve diğer beyaz eşyalarınızın sökülüp takılması firmamız elemanları tarafından yapılmaktadır. Ancak klima şofben gibi özel ustalık isteyen işler için anlaşmalı olduğumuz ustalarımız ekstra montaj ücreti karşılığında bu işleri yapar. Çünkü bu tür eşyaların örneğin klimanın sökülürken gazı toplama işlemi yapılmalıdır.Bu da  özel ustalı isteyen bir iştir.

Beyaz Eşya Montajı Ücretlimi ?

Hayır taşıma sırasında beyaz eşyalarınızı kurmak için ekstra ücret almıyoruz. Bu tür eşyaların taşıma ve montaj işleri size verilen fiyata dahildir. Adana Evden eve nakliyat paketlerimizin içinde paketleme,mobilya ve beyaz eşya montaj dahildir. Bu işler için ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Ancak bu eşyalarınızın modüler olması gerekir. Özel teknikler kullanılarak duvarlara gömülmüş beyaz eşyaları çıkarmak için teknik servis çağırmanız gerekir.

Kapılardan Geçmeyen Beyaz Eşyalar

Burada söylemek istediğimiz; örneğin 2 kapılı devasa bir buzdolabınız var diyelim: Bunun kapı yada pencereden geçmesi için kapılarının sökülmesi gerekir. Tabiki bu iş için teknik servis çağırmanız gerekir. Dolap kapaklar vesaire elektronik olduğu için bu tür işleri yetkili servislerin yapmasından yanayız. Aksi halde eşyanıza gelebilecek zararı sigorta firmaları dahi kabul etmez Biz firma olarak her zaman taşıma sigorta tüzüğüne uyarak eşyalarınızı garantili taşınmasından yanayız.

Çamaşır Makinası Montajı

Çamaşır makinası su hortumları sökülerek uzun mesafe taşıma yapılacak ise emniyet vidaları takılır paketlenir. Eğer emniyet vidaları yok ise doğacak hasardan sorumlu değiliz. Çünkü içinde bulunan taş çok fazla ağır olduğundan sağa sola kayarak makinanıza zarar verebilir bu yüzden bu tür eşyalarınızın emniyet vidalarını saklamanızda fayda var. Bu işlemden sonra makinanızı muntazam şekilde paketler ve araçta en uygun yere koyarız.

adana asansörlü taşıma şirketleri