Evden Eve Taşıma Paketleme Hizmeti | Adana Akdeniz Nakliyat } }

Adana Akdeniz Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Tüm ev eşyalarınız baloncuklu naylon ile paketlenir. Eşyalarınızın taşınması sırasında en önemli işlem korunaklı şekilde paketleme işidir. Aksi halde evden eve kargo olma özelliği ortadan kalkar.Normal hamallarda bu işi yapabilir. Siz eşyalarınıza önem veriyorsanız profesyonel bir Adana evden eve nakliyat firması seçmelisiniz. Akdeniz nakliyat olarak tüm eşyalarınızı detaylı şekilde paketliyoruz. Hem hijyenik hem korunaklı olması bizim için çok önemlidir.

Adana Evden Eve Nakliyat Paketleme Hizmeti

Evden eve nakliyat paketleme hizmetimizi detaylı olarak anlatalım. Evinizde bulunan tüm eşyalar  önce strec film ile sarılır. Sonra koruma amaçlı baloncuklu naylon ile sarılır. Hemen her eşyanıza göre tasarlanmış paketleme malzemeleri ile çalışıyoruz. Koltuklar,mobilyalar,beyaz ev eşyaları gibi tüm eşyalarınıza özel malzemeler kullanıyoruz. Özellikle şehirler arası ev taşıma için 2 katlı baloncuklu naylon ve kılıflar kullanıyoruz. Bu işi profesyonel olarak yaptığımızdan emin olabilirsiniz.

Ev Taşıma Sırasında Mobilya Paketleme

Mobilyalar en hassas eşyalar olduğundan paketlenmesi zorunluluk halindedir. Biz firma olarak mobilyalarınızı söküyoruz ve üzerlerinde bulunan vidaları da sökerek birbirine temas etmeyecek şekilde paketliyoruz. Paketleme malzemesinin kaymaması için streç film kullanarak sabitliyoruz. Tabi paketleme kadar önemli olan diğer bir konuda araçlar ve araçtaki yerleri yani istif işlemidir. Bizim araçlarımız çelik kasa ve içi halı döşeli ev ortamı gibidir. Size mobilyalarınızın kusursuzca taşınacağı sözünü verebiliriz.

adana asansörlü taşıma şirketleri