Hakkımızda

Adana Akdeniz nakliyat 2000 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. Uzun yıllardan bu yana nakliye sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Adana ilinde Seyhan,Yüreğir,Sarıçam ve Çukurova ilçelerinde şubelerimiz mevcuttur. Firmamıza ait kapalı çelik kasa araçlar ile ev ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Seyhan vergi dairesine bağlı olarak çalışan şirketimiz ayrıca K-3 taşıma belgesine de sahiptir.

Müşterilerimize en kapsamlı taşıma hizmetlerini sunuyoruz ve taşınmanız için yapmayacağımız hiçbir şey yok. En iyi müşteri hizmetleri itibarına sahip hareketli bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz ve değerli müşterilerimizin her biri kişiselleştirilmiş bir taşıma deneyimi yaşıyor. Taşınan başka şirketler olabilir, ancak hiçbiri bizim yaptığımız olağanüstü müşteri takdirine sahip değil.

Şirketimiz İle Taşınmak Kolaylaştı

Taşınmanızın başlangıcından tamamlanmasına kadar firmamızdan  Avantaj alacaksınız. Tüm müşterilerimize özel evden eve taşımacılık avantajları sunuyoruz. Ekstra işlerde bile yardımcı oluyoruz. Taşınma stresinden kurtulmak için doğru tercih Akdeniz Nakliyat

adana akdeniz nakliyat