Nakliye İçin Mobilya Montaj | Adana Akdeniz Nakliyat } }

Adana Akdeniz Nakliyat

Mobilya Montaj

Evden eve taşıma esnasında tüm mobilyalarınız genel olarak bizim tarafımızdan de monte ve montaj yapılır. Salon takımları,genç odaları,yatak odaları ve yemek odası takımları gibi tüm mobilyalar tarafımızca çok rahat montaj yapılır. Örneğin çilek mobilya dan bir araba yatağınız mı var ? Dert etmeyin ekibimiz çok rahatlıkla bu tür mobilyalarınızı montaj yapacak alt yapıya sahiptir. Bu iş için kesinlikle ekstra usta aramanıza yada ücret ödemenize gerek yok.   Sökülen mobilyalarınız yeni evinizde istediğiniz oda ve yerlere montaj yapılacaktır.

Yemek Odası Montajı

Yemek odasında buluna vitrin,masa,konsol ve diğer tüm mobilyalar sökülür ve paketlenir. Ancak asansörlü taşımalarda asansörü sığan ve kapılardan geçen bu tür eşyaları bütün olarak taşıyoruz. Yemek masası yada vitrin gibi mobilyaların cam bölümler sökülür ve taşınır. Yeni taşındığınız evinizde bütün yemek odası takımızın montajı gösterdiğiniz yerlere yapılır. Konsol aynası takılır,vitrin kapakları,masa ayakları her ne sökülmüş ise hepsi aynen montaj yapılarak teslim edilir.

Yatak Odası Montajı

Yatak odasında bulunan baza başlıkları,şifonyer aynası ve gardrop sökülür paketlenir. Dolabınız markası ne olursa olsun ister kayar kapak ister normal kapak olsun montaj edilir. Ekiplerimiz yeni evde dolap ve diğer yatak odası parçalarını sizin gösterdiğiniz yerlere koyar ve kurar.Yatak kurulu başlığı takılır. Dolap kurulur. Şifonyer aynası takılır vesaire. Tüm modüler mobilyalarınız yerli yerince montaj yapılır.

Diğer bütün de monte edilmesi gereken genç odası,tv ünitesi gibi mobilyalar tarafımızca mutlaka montaj yapılır. Baraj nakliyat ile çalışır iken bu işleri dert etmenize gerek yoktur. Bize dilediğiniz zaman 90 5457228982 numaralı  telefondan ulaşabilir yada Facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

adana asansörlü taşıma şirketleri