Adana Nakliyat Ekspertiz Hizmeti | Adana Akdeniz Nakliyat } }

Adana Akdeniz Nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti sunan firmamız Adana evden eve nakliyat  öncesi nakliyesi yapılacak olan eşyalarınızı yerinden görerek sizinle beraber taşınma planı çıkarmaktadır. Böylece ne zaman ve hangi araçla kaç kişi tarafından işlemlerin yapılacağı kararlaştırılmaktadır.

 

Adana Nakliyat  Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Adana Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz bütün müşterilerimiz yıllarca çalışmaya devam ettiğimiz müşterilerden oluşmaktadır. Referanslarımız bizim en önemli göstergelerimiz ve dayanağımızdır. İşimizi yaparken sadece günü birlik yapmamaktayız. Örneğin müşteriye 500 –  600 lira daha düşük fiyat verip sonrasında ev eşyalarınızı taşırken fiyatı iki hatta üç katına çıkaran firmalardan değiliz. Ucuz etin yahnisi ucuz olur evet!

Ucuz fiyata kaliteli hizmet almak da mümkün, Üstelik bunu sözleşmeye de dönmekteyiz. Baştan sonra tek fiyat garantisi güvenilir firma güler yüzlü personel kadromuz, alanında uzan ve yetkin personellerimiz. Dahası teknolojik ve günün ihtiyaçlarına cevap verebilen güncel model araçlarımız ve araç parkımız. Akdeniz  Evden Eve Nakliyat firmamız her daim yanınızdadır.

Çoğu zaman müşteriler ve firmalar arasında iş başına gelince sorunlar çıkar. Bunu sebebi firmaların taşıma detayı hakkında yeteri bilgiye sahip olmamasıdır. Telefonda verilen bilgiler yeterli olmayabilir. Eşyalarınızı size göre azdır fakat nakliyeci bunu çok olarak değerlendirebilir. Bu tür olayların önüne geçmek için mutlaka ekspertiz talebinde bulunun. Fiyat farkı istenmesinden dolayı pek çok müşteriler mağdur olduğunu duyuyoruz. Biz bunu yapmamak için bütün önlemleri alırız.

Fiyat harici de bazı sorunlar çıkabilir. Örneğin asansörün kurulacağı yer.Yada söylediğiniz katın yüksekliğine ek asma kat olup olmadığı gibi bütün konular ele alınmalıdır. Aksi halde inanın zaten stresli olan taşınma deneyiminiz kabusa dönüşebilir. Bu durumları fırsata çevirmeye çalışacak pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle şehirler arası taşıma işlemlerinde başınıza gelebilir. Adana evden eve nakliyat firmaları arasında bu tür firmaları pek bulamazsınız. Genelde dürüst firmalardan oluşur.

adana asansörlü taşıma şirketleri